House Doctor
-
Oval vægspejl House Doctor Walls 70 x 35 cm glas MDF jern Glas
-
Pendel lampe House Doctor Twice i sort/hvidt glas 70 cm ophængslampe Sort
-
Pendel/loftlampe House Doctor Acorn hvid glas/metal Ø29 cm Hvid
-
Pendellampe / loftlampe House Doctor Opal Ø22 H17 cm hvid opalglas & messing metal håndlavet med 2,5 m ledning Hvid
-
Pendellampe House Doctor Acorn Frostet Glas Ø13,5 x H18,7 cm Hvid Hvid
-
Plaid tæppe House Doctor Kolonia grå bomuld 130×180 cm Grå
-
Pudebetræk House Doctor Ginea 50×50 cm bomuld off-white med geometrisk mønster Off-White
Den oprindelige pris var: kr. 309,00.kr. 229,00Den aktuelle pris er: kr. 229,00. Køb Hos Likehome.dk -
Pudebetræk House Doctor Mila sort/hvid 50×50 cm Sort/Hvid
Den oprindelige pris var: kr. 399,00.kr. 319,00Den aktuelle pris er: kr. 319,00. Køb Hos Likehome.dk -
Pudebetræk House Doctor Sopra 50×50 cm beluga grøn silke/bomuld mønstret Beluga Grøn
Den oprindelige pris var: kr. 359,00.kr. 289,00Den aktuelle pris er: kr. 289,00. Køb Hos Likehome.dk -
Quilt House Doctor Ruffle 130×180 cm dusty berry Dusty berry
-
Reol rullebord Roll – House Doctor
-
Rund siddehynde til stol | House Doctor Cuun Ø35 cm sort/hvid Sort/Hvid
-
Saks House Doctor Shears 15 cm Sort/Sølv – rustfrit stål, ergonomiske håndtag Sort/Sølv
-
Salatsæt "Eya" Akacietræ – House Doctor
-
Salatsæt "Grabi" teaktræsrod – House Doctor
-
Saltske og krydderiske House Doctor Style 18/8 rustfrit stål 7,5 cm Stål
-
Sæbedispenser House Doctor Cement-serie grå cement og rustfrit stål Ø7,6 x H17,1 cm Grå/Rustfrit stål
-
Sæbeskål House Doctor Cement grå i cement og rustfrit stål Ø11 x H2,5 cm Grå
-
Sæt Af 2 Opbevaringskurve House Doctor Balie Håndvævet Bambus/Rattan D18ÃH16 cm Natur Natur
-
Serverings-/kagefad House Doctor Nurture Ø32 cm ler med gråblå glasur Grå/Blå
-
Serveringsbakke House Doctor Block – sort mangotræ 29,3Ã16Ã6 cm Sort
-
Serveringsgaffel House Doctor Style 10 cm 18/8 rustfrit stål Stål
-
Serveringsskål og salatskål House Doctor Serveur guld Ø24,5 x H12 cm Guld
-
Servietring "Ring" gylden finish – House Doctor
-
Servietter "Kape" Rosa m/ mønster – House Doctor 40 stk.